rýchly Kontakt

Borovianska 39
960 01 Zvolen
Tel.: 0905 333 866
Email: info@isbsolution.sk

o nás

Sme na trhu od roku 2004 v oblasti reklamného marketingu a od roku 2008 aj v oblasti komplexných IT služieb. Zamestnávame certifikovaných pracovníkov pôsobiacich v oblasti IT už od roku 1990.

Ponúkame komplexne riešenia

v oblasti informačných technológií a reklamného marketingu. Vychádzame z požiadaviek zákazníka, navrhnúť a dodať také riešenie, ktoré je pre klienta prínosom. To znamená, že zákazník sa nemusí obracať na viacerých dodávateľov IT riešení a reklamného marketingu (RM), ale len na jedného, ktorý mu zabezpečí všetky oblasti v IT a RM. Nesystémové riešenia problémov poskytuje klientom len krátkodobú pomoc, ktoré v budúcnosti prinášajú vyššie náklady a možné riziká.

Našou filozofiou

je nevnucovať unifikované riešenia, ale prispôsobujeme ich potrebám zákazníka, aby racionálnejšie vedel dosahovať svoje ciele. Cieľom je spojenie vízií a ideí klienta, s využití našich skúseností, vytvoriť pre klienta také IT a RM prostredie, v ktorom budú informačné technológie využívané efektívne a budú ho podporovať v rozširovaní a raste jeho podnikateľských aktivít.
výber z referencií
výber z
referencií